Adaptacje 24.pl

Blog i aktualności

Projekty hal

Cieszące się dużym zainteresowaniem wielu klientów projekty hal, umożliwiają stworzenie budynku przemysłowego, dopasowanego do specyfiki prowadzonej tam działalności gospodarczej. Dzięki temu można zbudować funkcjonalne pomieszczenia, dedykowane procesem produkcyjnym i magazynowaniu różnego typu artykułów.

 

Osoby noszące się z zamiarem rozpoczęcia działalności gospodarczej, często poszukują funkcjonalnych projektów hal. Mogą to być pomieszczenia uniwersalne, dedykowane różnego typu procesom produkcyjnym. Prawidłowo zaprojektowana hala przyda się także właścicielom przedsiębiorstw, w których niezbędne jest posiadanie pomieszczeń z dużą powierzchnią magazynową. Prosta i funkcjonalna hala, połączona z jedno lub dwukondygnacyjnym pomieszczeniem biurowym, może być dopasowana do metrażu działki. Dach jedno lub dwuspadowy, pokrywający część halową i biurową, może być wykonany z różnego typu materiałów budowlanych. Tym, co wyróżnia nowoczesne projekty hal jest przede wszystkim możliwość zaprojektowania budynku o nowoczesnej architekturze, wyróżniającego się wysokim komfortem użytkowania i przestrzenią, którą można podzielić indywidualnie, według własnego uznania. To miejsce przeznaczone na prowadzenie działalności handlowej, usługowej, produkcyjnej lub magazynowej.

Projekty hal z funkcjonalnym podziałem powierzchni użytkowej

Gotowy projekt hali z komfortową częścią biurową i przestronną powierzchnią do produkcji bądź magazynowania, przyda się wielu przedsiębiorcom. Konstrukcja nośna hali może być wykonana z odpornej na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne stali. Z kolei część biurowa w wersji murowanej prezentuje się estetycznie, wpisując w nowoczesne trendy w budownictwie. Projekt hali może zainteresować, zarówno inwestorów prowadzących duże przedsiębiorstwa, jak i osoby noszące się z zamiarem otwarcia firmy z nastawieniem na średnią lub dużą produkcję. Tego typu miejsce świetnie sprawdzi się także jako powierzchnia przeznaczona do wykonywania działalności handlowo-usługowej. Nowoczesny projekt hali z konstrukcją z ram stalowych nie musi posiadać podpór wewnętrznych, co znacznie wpływa na lepszą organizację produkcji bądź też wygodniejsze świadczenie usług. Wyeliminowanie wyżej wymienionych elementów wewnętrznych konstrukcji, znacznie ułatwia także codzienne wykonywanie obowiązków i poruszanie się po obiekcie przy pomocy wózków widłowych czy innych pojazdów transportowych. Projekt hali jest rozwiązaniem dla osób poszukujących budynków przemysłowych, idealnych do działki bądź terenu, na którym będą się one docelowo znajdować.

 

 
Projekty hal

Dopasowany do potrzeb przedsiębiorcy projekt hali przemysłowej

Zmiany w projekcie hali i dokumentacja dla klienta